MEBEL ELITE SP. Z O.O. to internetowy sklep meblowy, w którego ofercie znajdują się meble, dzięki którym będziesz mógł urządzić całe mieszkanie. 

Nasze doświadczenie pozwala nam na wybór do naszego asortymentu najlepszych jakościowo produktów w atrakcyjnych cenach. W MEBEL ELITE SP. Z O.O. znajdziesz i kupisz wysokiej jakości meble, które będą odpowiadać najnowszym trendom, jak i wpiszą się w tradycyjny styl.

Dlaczego warto kupować u nas?

Ekspresowa wysyłka

Większość oferowanych przez nas produktów posiadamy na magazynie, dzięki czemu wysyłka następuje najpóźniej do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zawsze podajemy realny czas wysyłki.

Dogodne formy płatności

Przelew? A może płatność bezpośrednio u kuriera? Nie ma problemu, w naszym sklepie meblowym wybierasz najwygodniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Zaskakujące rabaty

Nie potrzebujemy żadnych okazji, by proponować naszym Klientom najlepsze ceny! Obserwuj naszą stronę i korzystaj z kodów rabatowych!

 

Ważne informacje:

  • Sprawdź poprawność danych w formularzu. Zwróć szczególną uwagę na adres dostawy, dane do faktury i numer telefonu. Prawidłowe dane przyśpieszą wysyłkę;
  • wysyłki realizujemy na terenie Polski. Kurier wniesie przesyłkę, której waga nie przekracza 25 kg;
  • przesyłki gabarytowe są realizowane na palecie, transport nie obejmuje usługi wniesienia.

 

Od 1 stycznia 2020 roku, w przypadku dokonania zakupu towaru w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, w momencie zakupu należy podać pełne dane firmy (nazwa i NIP). W takim przypadku zostanie wystawiona faktura VAT jako dokument potwierdzający sprzedaż. Informujemy, iż w przypadku gdy zakup dokonany będzie przez Kupującego bez wskazania przez niego powyższych danych (firma, NIP), to po wystawieniu dokumentu sprzedaży nie będzie możliwości uzupełnienia go o dane związane z prowadzoną przez Kupującego działalnością gospodarcza.

Fakturę zakupu generujemy do 14 dni roboczych. Data wystawienia FV może być późniejsza niż data zakupu. Dokumenty są wysyłane podany przy zakupie adres mailowy.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZYSKAJ 30 ZŁ

Bądź z nami na bieżąco i otrzymuj informację o naszych promocjach i nowościach.

3 LATA GWARANCJI

W trosce o zadowolenie naszych klientów na wszystkie produkty obowiązuje 3-letnia gwarancja

30 DNI NA ZWROT

Meble nie pasują do Twojego pomieszczenia? Zwróć je bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni

ATRAKCYJNE RABATY

Zobacz nasze aktualne promocje i zamów meble w atrakcyjnych cenach

WNIESIENIE

Kurier ma obowiązek wnieść zamówienie nieprzekraczające 25 kg

Produkt dodany do listy życzeń