BLACK WEEKS! Sprawdź
Koniec promocji za:

DNI
GODZINY
MINUTY
SEKUNDY

Stoły prostokątne


Uniwersalne stoły prostokątne są meblami, które można spotkać w każdym domu, mieszkaniu i firmie. Niezastąpione w codziennym użytkowaniu, służą nam do przygotowywania posiłków i ich jedzenia, przyjmowania gości, a często i pracy oraz zabawy. Tym, co niewątpliwie wpływa na dużą popularność stołów prostokątnych, jest ich wybór, atrakcyjne ceny oraz wygoda użytkowania.

Stoły prostokątne w naszej ofercie

W stałej sprzedaży mamy stoły prostokątne rozkładane, bardzo dobrze sprawdzające się w mniejszych salonach i jadalniach. Kiedy będzie taka potrzeba, w kilka chwil można zwiększyć długość stołu o około 50 cm. zyskując dwa dodatkowe miejsca siedzące. Jeśli możemy pozwolić sobie na to, by od razu kupić stoły prostokątne w docelowej wielkości, np. na 8 osób, warto kupić stół prostokątny nierozkładany. Jedna z różnic polega na tym, że jego blat jest wykonany w całości z jednego elementu, bez szczeliny, która dzieli go na dwie połowy. Jeśli chodzi o style, w których projektowane są stoły prostokątne, to obecnie dużą popularnością cieszą się stoły loftowe. Można je rozpoznać po tym, że blat takiego stołu wykonany jest z drewnianej lub imitującej drewno płyty, natomiast nogi z elementów stalowych, malowanych na kolor czarny.

Stół prostokątny na jednej nodze

Nowoczesne stoły prostokątne to nowość w naszej ofercie. W projektach tych zrezygnowano z 4 klasycznych nóg, rozstawionych w narożnikach blatu, na rzecz jednej, centralnej kolumny. Rozwiązanie to, poza niewątpliwymi zaletami wizualnymi, ma także wiele praktycznych korzyści. Przede wszystkim osoby siedzące blisko krawędzi, nie muszą zmagać się z ograniczoną przestrzenią na nich nogi. Po drugie, centralna kolumna sprawia, że nawet stół prostokątny z dużym, masywnym blatem wydaje się lekki i nowoczesny, nie tracąc przy tym na stabilności.

Stół prostokątny nie tylko do jadalni

W większości przypadków przyjęło się, że stoły prostokątne znajdują zastosowanie w jadalniach. Jednak możliwości ich stosowania są znacznie większe. Dzięki prostym krawędziom blatu stół prostokątny może być używany również w kuchni. Wystarczy np. dosunąć go do ściany, zyskując cenną, dodatkową przestrzeń, która może być wykorzystana na blat roboczy.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informację o naszych promocjach i nowościach.

3 LATA GWARANCJI

W trosce o zadowolenie naszych klientów na wszystkie produkty obowiązuje 3-letnia gwarancja

30 DNI NA ZWROT

Meble nie pasują do Twojego pomieszczenia? Zwróć je bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni

ATRAKCYJNE RABATY

Zobacz nasze aktualne promocje i zamów meble w atrakcyjnych cenach

WNIESIENIE

Kurier ma obowiązek wnieść zamówienie nieprzekraczające 25 kg

Produkt dodany do listy życzeń